Doradztwo

1. Płyny do mycia: Renowal PA–200, Renowal PA-200GT, Renowal 200PTC, Renowal 400 - Czysty dom, Renowal 600, Renowal PA-200NAG

Impregnat Gardal 200NImpregnat Gardal 200N » służy do usuwania zapraw i klejów z powierzchni płytek oraz czyszczenia zabrudzonych fug cementowych, dyspersyjnych i żywicznych. Szczególnie przydatny do czyszczenia fug w kuchniach i łazienkach przed planowaną impregnacją.więcej »


Uniwersalny impregnat polimerowy Gardal 120NUniwersalny impregnat polimerowy Gardal 120N » służy do mycia powierzchni kamienia typu granit i piaskowiec, bruku oraz betonu. Szczególnie przydatny do usuwania starych zabrudzeń przed planowaną renowacją powierzchni betonu i starobruku.więcej »


Impregnat polimerowy do ceramiki budowlanej Gardal 120CERImpregnat polimerowy do ceramiki budowlanej Gardal 120CER » Renowal 200 Prof Turbo Cleaner to płyn służący do gruntownego mycia powierzchni kamiennych (typu granit i piaskowiec), bruku oraz betonu. Szczególnie przydatny do usuwania starych, trwałych zabrudzeń przed planowaną renowacją powierzchni.więcej »


Wodorozcieńczalny impregnat do podłoży ceramicznych, kamiennych i betonowych Gardal 100 WWodorozcieńczalny impregnat do podłoży ceramicznych, kamiennych i betonowych Gardal 100 W » Renowal 400 służy do gruntownego, okresowego i codziennego mycia wanien, brodzików, umywalek ceramicznych i plastikowych, zlewozmywaków, blatów kuchennych oraz baterii łazienkowych i kuchennych. Skutecznie usuwa złogi mydeł i różnorakich tłuszczów, nacieki wodne, kamień. Nie uszkadza stali szlachetnej. Nadaje połysk. Pozostawia świeży, kwiatowy zapach.więcej »


Impregnat Gardal 75NImpregnat Gardal 75N » Renowal 600 służy do czyszczenia elewacji z tynków akrylowych, silikatowych, silikonowych i mineralnych oraz okładzin kamiennych (w tym marmurowych).więcej »


Impregnat polimerowy matowy do kostki brukowej Gardal 75MATImpregnat polimerowy matowy do kostki brukowej Gardal 75MAT » płyn do mycia płyt nagrobkowych z granitu, gresu i lastrika. Usuwa zabrudzenia oraz wysolenia. Możliwość aplikacji metodą ręczną jak i myjkami ciśnieniowymi. Zasadowy roztwór wodny z dodatkiem środków modyfikujących. Rozcieńczyć z wodą w proporcji od 1:10 do 1:20 w zależności od trwałości zabrudzenia.więcej »