Szpachlowanie

Szpachle na bazie wypełniaczy mineralnych i spoiwa organicznego służą do wyrównywania i wygładzania ścian po tynkowaniu, do suchych tynków (gipsowych) oraz do łączenia płyt gipsowo-kartonowych przy zastosowaniu siatek (bandaży łączących). Przeznaczone do zastosowań wewnątrz budynków przed malowaniem ścian.

Jednoskładnikowy produkt w postaci mokrej o małym skurczu objętościowym. Ma postać gęstej, galaretowatej masy koloru białego. Służy do wykładania ręcznego jak i za pomocą agregatów. Produkowana jest w dwóch rodzajach:

Szpachla Niva SW25Szpachla Niva SW25 » Służy do wyrównywania i wygładzania ścian po tynkowaniu, do suchych tynków (gipsowych) oraz do łączenia płyt gipsowo-kartonowych przy zastosowaniu siatek (bandaży łączących). Przeznaczona do zastosowań wewnątrz budynków przed malowaniem ścian.

Do nakładania ręcznego.więcej »Szpachla do agregatów S100Szpachla do agregatów S100 »Służy do wyrównywania i wygładzania ścian po tynkowaniu, do suchych tynków (gipsowych) oraz do łączenia płyt gipsowo-kartonowych przy zastosowaniu siatek (bandaży łączących). Przeznaczona do zastosowań wewnątrz budynków przed malowaniem ścian.

Do nakładania za pomocą agregatu.więcej »